OZONOWANIE – USŁUGA, DZIĘKI KTÓREJ ZADBASZ O KOMFORT I ZDROWIE SWOJE I SWOICH NAJBLIŻSZYCH

Ozonowanie poprawia zdecydowanie jakość powietrza, wpływa bezpośrednio nie tylko na nasze zdrowie, ale też codzienne samopoczucie i funkcjonowanie. Tak naprawdę ozonowanie jest więc potrzebne wszędzie tam, gdzie czystość i higiena odgrywa duża rolę i muszą być postawione na pierwszym miejscu. Dzięki temu zabiegowi powietrze staje się świeże, czyste, pozbawione nieprzyjemnych zapachów, co daje nam ogromny komfort życia codziennego.

Dlaczego warto zainwestować w usługę ozonowania?

Środowisko w, którym żyjemy pogarsza się z dnia na dzień, co przekłada się na jakość powietrza, którym oddychamy. Jest ono skażone chemikaliami i różnymi pyłami co bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie i nasz komfort. Pojawiają się częstsze bóle głowy, rozdrażnienie mogą również wystąpić problemy z koncentracją. Metoda ozonowania jest rozwiązaniem wszystkich tych problemów. Ozon przy odpowiednim stężeniu  za pomocą swoich właściwości utleniających likwiduje wszystkie niechciane cząsteczki, bakterie i grzyby.

Ozonowanie zabija roztocze kurzu domowego i pomaga na alergie - na obrazku widać rudą dziewczynkę leżącą w łóżku z chusteczką w ręce

Czym jest właściwie ozonowanie ?

Ozonowanie jest to bezpieczna, ekologiczna i niezwykle skuteczna metoda dezynfekcji, która nie wymaga stosowania żadnego rodzaju środków chemicznych. Wykorzystujemy do tego ozon, który jest najsilniejszym środkiem dezynfekującym i jest w stanie skutecznie pozbyć się już w ciągu kilku minut takich „nieprzyjaciół” jak:

 

  • Roztoczy, które są przyczyną astmy, alergii i osłabienia
  • Pleśni, grzybów, grzybni i innych form przetrwalnikowych
  • Drobnoustrojów (różnego rodzaju wirusów i bakterii)
  • Pyłków kwiatowych
  • Nieprzyjemnych zapachów, różnego rodzaju

 

Jest on najmocniejszym utleniaczem, dzięki czemu ma ogromną przewagę, nad takimi związkami stosowanymi jak chlor (jest o 50 razy skuteczniejszy i aż 3000 razy szybszy!) czy fluor, co powinniśmy mieć na uwadze zwłaszcza w obecnej dobie pandemii. Jest to idealne uzupełnienie podstawowych zasad higieny i dezynfekcji w, które warto zainwestować.

PROMOCJA DLA NOWYCH KLIENTÓW

Ozonowanie to nie wszystko. Nasza firma świadczy również kompleksowe usługi z zakresu sprzątania, prania tapicerek meblowych i samochodowych, prania dywanów i wykładzin.
-10% OFF

Jakie miejsca warto ozonować?

Ozonowanie sprawdza się idealnie do odkażania mieszkań po kwarantannie, czy dezynfekcji samochodów, ponieważ usuwa wszelkie mikroorganizmy, grzyby, pleśnie, drobnoustroje, które są wszędzie dookoła nas i niewidoczne gołym okiem.

Dzięki tej usłudze jesteśmy, więc w stanie stworzyć sobie sterylne otoczenie – w naszym mieszkaniu, domu, miejscu pracy czy pojeździe. Daje nam to możliwość zadbania nie tylko o nasz komfort, ale także naszych bliskich, czy pracowników. Poddane regularnemu ozonowaniu powinny być konieczne pokoje hotelowe, autobusy, ośrodki zdrowia, szpitale, żłobki, szkoły czy galerie. Cena ozonowania pomieszczeń zaczyna się u nas już od 80 zł za pierwszą godzinę oraz od 60 za każdą kolejną, a w przypadku samochodów jest to cena 50 zł.  

Ozonowanie usuwa nieprzyjemne zapachy dymu papierosowego - na obrazku widać rękę z papierosem pomiędzy palcami na tle fioletowego nieba

Co zyskujesz dzięki ozonowaniu ?

Czy ozonowanie pomoże mi zniwelować nieprzyjemne zapachy?

Poza dezynfekcją, ogromną zaletą ozonowania jest dezodoryzacja, czyli proces usuwania nieprzyjemnych zapachów. Jest ona stosowana zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, pojazdach życia codziennego, ale również pokojach hotelowych, czy środkach transportu publicznego. Pozwala ona pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych i trudnych do wyeliminowania zapachów takich jak papierosy, mocz, zalanie, pęknięcie rury kanalizacyjnej, podtopienie czy nawet wybicie kanalizacji! Radzi sobie również z zapachami pochodzenia ludzkiego także po osobie zmarłej, czy odzwierzęcymi. Jest to genialna opcja, bo często jedyną alternatywą dla usunięcia nieprzyjemnych zapachów są bardzo radykalne i czasochłonne rozwiązania jak przefarbowanie pomieszczenia, zrywanie podłóg czy nawet ponowne gruntowanie ścian. Istnieje wiele sektorów gospodarki, gdzie jest wyjątkowo wysokie zapotrzebowanie na taka usługę jak zakłady pogrzebowe, gastronomia, hodowle zwierząt czy hotelarstwo.

Potrzebujesz usługi ozonowania ?

Skontaktuj się z nami

Jak ozonowanie wpłynie na moje przedmioty użytku codziennego?

Czy ozonowanie zagraża urządzeniom elektrycznym?

Ze względu na utleniające właściwości ozonu możemy być zaniepokojeni o trwałość naszych urządzeń elektrycznych i innych przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu. Mimo takich właściwości, ozon w naszych wyspecjalizowanych rękach jest zagrożeniem jedynie dla bakterii, roztoczy i grzybów. Generator ozonu Korona A 40 Standard, z którego korzystamy nie jest w stanie wytworzyć na tyle dużego stężenia ozonu, aby mógł zagrażać sprzętom RTV AGD. Jest on bezpieczny dla skór, obrazów, książek, starodruków, rybek akwariowych czy obić.

Ozonowanie jest, więc całkowicie bezpieczną, skuteczną i ekologiczną usługą, umożliwiającą nam zachowanie nie tylko świeżego zapachu, ale również sterylizację pomieszczeń i samochodów.

Skontaktuj się z nami

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Obszar działania

Wykonujemy usługi na terenie całego województwa łódzkiego. Na terenie Łodzi dojazd gratis.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

TELEFON

+48 501 280 668

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Godziny pracy

Pon-Pt 8:00-22:00
Sob 8:00-18:00